top of page

Firma M BUS przewozy Polska Anglia dysponujemy samochodami do przewozu 7 pasażerów i 2 kierowców.

UWAGA !!!

Chcąc sprostać Państwa potrzebom, oferujemy usługę odbioru zakupów (ebay, Amazon, Curris, Gumtree, Allegro, Tablica i wiele innych)!

Stała współpraca z nami to gwarancja atrakcyjnych cen

Przewóz Osób

W przypadku tego rodzaju usługi, oprócz bezpieczeństwa i punktualności, stawiamy na wysoki poziom wygody każdego pasażera. W tym celu wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne pojazdy, wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie. Posiadają one komfortowe, szerokie fotele oraz optymalną ilość miejsca na nogi. Bagaż natomiast umieszczamy w specjalnie przygotowanym do niego schowku. W rezultacie każdy pasażer może cieszyć się świetnymi warunkami, które z pewnością przyczynią się do zadowolenia przez cały czas jazdy.

Przewóz paczek

Dbamy o to, aby świadczone przez naszą firmę usługi były kompleksowe, dlatego też oprócz przewozu osób, proponujemy naszym klientom dostarczanie paczki na trasie Polska-Anglia. Zapewniamy dotrzymywanie ustalonych terminów, jak i szerokie możliwości transportowe, oferując między innymi przewozy przesyłek tradycyjnych, jak i ponadgabarytowych. Dostarczymy między innymi meble, sprzęt AGD iRTV, motory czy towary handlowe zapakowane na paletach (w tym również dostawy do sklepów w obu państwach).

Przewóz zwierząt

Dla wielu z nas psy lub koty są wielkimi przyjaciółmi i często, myśląc o wyjeździe za granicę, powodem pozostania w domu jest właśnie pupil. Rozumiejąc te potrzeby, proponujemy naszym klientom przewozy zwierząt w komfortowych warunkach, pozwalające na zabranie psa lub kota ze sobą do Anglii lub z powrotem. Transport ten odbywa się zgodnie z przepisami państw Unii Europejskiej, dlatego też każdy pupil musi mieć ważny paszport z aktualnymi szczepieniami przeciw wściekliźnie.

Przeprowadzki

Jeśli planujesz rozpocząć nowe życie w Anglii lub powrócić do Polski, nasza firma oferuje kompleksowe usługi, obejmujące przeprowadzkę. Zgłoś się do nas, a przygotujemy specjalny samochód, który przewiezie wszystkie niezbędne sprzęty w wybrane miejsce docelowe. Pomożemy Ci także załadować ładunki do samochodu. Z nami nie musisz się obawiać – przeprowadzka będzie zrealizowana sprawnie i bezproblemowo, według ustalonych wspólne zasad!

Zlecenia indywidualne

Wiemy, że życie nie lubi schematów i często możemy doświadczyć niestandardowych sytuacji. Dlatego też nasza firma wychodzi naprzeciw klientom i oferuje zlecenia indywidualne. Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnych usług przewozowych naszymi busami Polska-Anglia, nie czekaj. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby. Wspólnie ustalimy indywidualny plan działania i na jego podstawie zrealizujemy daną usługę. Mogą one obejmować chociażby niestandardową trasę, czas transportu czy przewożone towary.

  • whatsapp-computer1
  • kisspng-st-bede-academy-varsity-sports-g

 PL  +48 570 570 144

Anglia wyjazdy •sobota•

 UK +44 7756 784 274

M BUS

Przewozy

Polska wyjazdy •czwartek•

bottom of page